تهیه پشتیبان از SEP به عنوان یک سرویس – حفاظت از داده ها هرگز به این آسانی نبوده است!

تهیه پشتیبان از اطلاعات مهم برای هر شرکتی ضروری است. با این حال ، شرکتها و سازمانهای کوچک و متوسط ​​و همچنین شرکتها و سازمانهای موجود در محیط سازمانی اجرای استراتژی پشتیبان گیری مناسب و مطابق با قانون را دشوار می دانند. این امر بسیاری از شرکت ها را در معرض خطر از دست دادن داده های مهم تجاری یا مدت طولانی آفلاین بودن  قرار می دهد. این امر به سرعت موجودیت آنها را تهدید می کند.

خدمات پشتیبان گیری SEP نه تنها سیستم های قدیمی را بر روی دیسک های سخت یا رسانه های نوار با فناوری های مدرن پشتیبان گیری ابری جایگزین می کنند ، بلکه مدیریت ذخیره سازی بسیار مقیاس پذیر و قابل اطمینان را نیز فراهم می کنند. SEP sesam بدون نیاز به هیچگونه نیاز عمده ای به راحتی قابل اجرا است و توسط کارشناسان پشتیبان SEP بصورت BaaS بصورت شبانه روزی کنترل می شود. دیگر نیازی به محیط پشتیبان خود ندارید – این باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. برای ارائه این سرویس ، ما به ارائه دهندگان خدمات پشتیبان ترکیبی SEP دارای مراکز داده محلی اعتماد می کنیم.

در صورت بروز یک فاجعه ، داشتن مدیریت جامع و قابل اعتماد برای تداوم کسب و کار بر اساس اهداف مجاز مجاز بازیابی (چه میزان از دست دادن داده را می توان پذیرفت؟) و اهداف زمان بازیابی (مدت زمان نیاز به یک فرایند / سیستم تجاری) نیز ضروری است. شکست خورده است؟) – این امر توسط ارائه دهنده خدمات پشتیبان گیری ترکیبی SEP شخصی شما نیز انجام می شود.

با تشکر از راه حل تکثیر SEP sesam Si3 ، تکثیر بین مراکز داده همیشه کاملاً ایمن است و در هر زمان فاجعه در هر زمان در دسترس است. SEP sesam به طور مداوم و از طریق سیستم عامل – تا محیط SAP HANA از همه رایانه های فیزیکی ، ماشین های مجازی ، برنامه ها و پایگاه داده پشتیبان تهیه می کند. فناوری حذف تکثیر SEP sesam Si3 تا 90٪ فضای ذخیره سازی مورد استفاده برای پشتیبان گیری از داده ها را کاهش می دهد و باعث ذخیره منابع سخت افزاری شما می شود.

هزینه های ماهانه قابل پیش بینی

صرفه جویی در سخت افزار و نرم افزار

کاهش هزینه های مدیریت

انعطاف پذیر قابل توسعه بدون محدودیت اندازه

انعطاف پذیر قابل توسعه بدون محدودیت اندازه

استفاده از آخرین فن آوری پشتیبان گیری

مراقبت MSP از مدیریت بازیابی حوادث

ثبات بیشتر از طریق ابر